הישראלים ימשיכו לכבוש את ברצלונה גם בעונת המשחקים הקרובה…

הקמאפ – נואו, אצטדיונה הביתי של קבוצת הכדורגל ברצלונה, הפך בשנים האחרונות גם למגרשם הביתי של עשרות אלפי ישראליים הפוקדים את האצטדיון המפורסם לאורך כל עונת המשחקים בו, כאשר גם בעונת המשחקים 2019-2020, הישראלים צפויים להמשיך "לכבוש" את הקאמפ נואו ולקחת חלק פעיל מתצוגת העידוד של אוהדי "בארסה".

חבילות ספורט לברצלונה הן למעשה חבילות תיור המשלבות בין אירוח מלא בברצלונה לבין כרטיסי כניסה לאחד ממשחקיה של קבוצת הפאר של ברצלונה בכל המסגרות, בין גם מדובר במשחקי הליגה הספרדית (לה – ליגה) הכוללים גם את משחקי הסופר קלאסיקו ובין אם מדובר במשחקי ליגת האלופות. חבילות ספורט אלו הפכו בשנים האחרונות לאחד ממוצרי התיירות המבוקשים ביותר בישראל, כאשר יותר ויותר ישראליים רוכשים אותן על מנת לראות את ליאונל מסי וחבריו באחד ממשחקיה של קבוצת הפאר- ברצלונה.

חבילות ספורט לברצלונה

חבילות הספורט לברצלונה, מאפשרות לכם למעשה ליהנות גם מחופשה מהנה באחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר באירופה וגם מכרטיס כניסה לאחד ממשחקי של קבוצת הפאר- ברצלונה בכל המסגרות בהן היא משתתפת. חבילות אלו, מותאמות גם ליחידים, גם לזוגות וגם לכל החבר'ה המעוניינים להבטיח לעצמם מושב צפייה באחד מה-99,354 מושבים באצטדיון הקאמפ נואו. בשנים האחרונות, ניתן לראות ביציעי הקאמפ נואו, יותר ויותר ישראלים בכל אחד ממשחקיה של ברצלונה, כאשר הנפת דגל ישראל הפכה לאקט פופולארי במשחקי הקבוצה על ידי אותם חובבי כדורגל מישראל. חבילות ספורט לברצלונה, מאפשרות לכם ליהנות מחבילות יחיד או חבילות זוגיות או קבוצתיות, וזאת בהתאם להרכב הנוסעים המתוכנן, כאשר החבילות הזוגיות כוללות אירוח זוגי מלא לאבות ובנים או לזוגות אוהבים המבלים מצד אחד בשופינג בברצלונה ומצד שני מבלים באחד ממשחקי קבוצת הפאר של ברצלונה.

את חבילות הספורט לברצלונה, ניתן לרכוש לכל אחד ממשחקי הבית של ברצלונה בקאמפ נואו, בין אם מדובר במשחקי ה-לה ליגה (הליגה הבכירה בספרד) בין אם מדובר במשחקי גביע המלך ובין אם מדובר באחד ממשחקיה של ברצלונה המתקיימים בקאמפ נואו במסגרת ליגת האלופות לעונת המשחקים 2019-2020.

 

אצלנו תקבלו את החבילות המשתלמות בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך