נופשים בישראל עם הכלבים שלנו

כמה זמן התגעגענו לחופשות? לא מעט זמן! הסגרים האחרונים בעקבות הקורונה התישו אותנו לחלוטין. עם זאת, עכשיו בעקבות החיסונים נראה שהכלכלה הישראלית הולכת להפתח וכך גם עולם התיירות, בצורה מאוד הדרגתית.

עשרות אלפי ישראלים כבר מתכננים את החופשה הבאה שלהם, ולא בהכרח בחו"ל – אלא בישראל! כן כן – בישראל! בתוך עשרות אלפי הישראלים האלו יש גם אלפי בעלי כלבים, שלא מוכנים לוותר על החבר הטוב שלהם בחופשה הבאה. אז מה צריך לדעת על לקחת את הכלב שלכם לחופשה בישראל?

לא כל המקומות מקבלים

תופתעו, ואולי לא תופתעו לדעת, שלא מעט מקומות אינם מקבלים חיות מחמד בשטחיהם. הרבה מלונות במילת, בכנרת ובהרבה מקומות אחרים, לא מסכימים להכניס בעלי חיים לשטחיהם. לכן אם אתם מתכננים חופשה עם החבר האהוב שלכם – אתם צריכים למצוא מקום שמקבל אותה. איפה אפשר למצוא מקומות כאלה?

יש לא מעט צימרים בצפון ודרום הארץ שמאפשרים לכם להביא את חיות המחמד היקרות שלכם. הצימרים האלה ידידותיים במיוחד לכלבים, ובחלקם אפילו ניתן למצוא מתקנים עם משחקי לכלבים, על מנת שהם לא רק "יתלוו" אליכם, אלא ממש יהנו מהחופשה כמו שאתם נהנים ממנה!

חופשה עם הכלב
חופשה עם הכלב

איפה כדאי לכם לצאת לחופשה עם הכלב?

שאלה זו תלויה מאוד באיזה כלב יש לכם, מה הוא אוהב? למשל הרבה כלבים אוהבים להשכשך במקורות מים, לכן החופשה האולטימטיבית תהיה על גדות נהר כלשהו כמו למשל נהר הירדן, שבו הכלב יוכל להשתשכך בצורה חופשית ולהנות מהחופשה שלו. כמובן שגם אפשר לקחת את החופשה לכיוון של זולה בים.

לעומת זאת, יש כלבים שאוהבים להוציא הרבה אנרגיה, ולכלבים כאלה אופציה מעולה היא טיול בחיק הטבע, כמו למשל איזה טרק בצפון, בו אתם יכולים את הכלב שלכם שיתרוצץ חופשי ויהנה מהטבע. רק חשוב לשים לב, שבהרבה מקומות בצפון שמים פתיונות לזאבים – אוכל עם רעל. לא מעט כלבים נפגעים מזה מדי שנה, ומאוד מאוד חשוב לשים לב שהכלב שלכם לידכם ושהוא לא אוכל את אחד הפתיונות האלו.

לסיכום

לחופשה עם חיית המחמד שלכם יש כל כך הרבה יתרונות. אין כמו חופשה בה אתם לוקחים את החבר הכי טוב שלכם, מעבר להנאה הצרופה לשניכם- גם בסופו של דבר אתם חוסכים את הוצאות הפנסיון והדוג ווקר, במקרה ואתם משאירים את הכלב שלכם בבית. לכן אנו ממליצים לכם לחפש בתי אירוח שמאפשרים להביא את הכלב שלכם, ולהנות מחופשה מושלמת.

אצלנו תקבלו את החבילות המשתלמות בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך