פתיחה מחודשת של אילת לתיירות – מה המשמעות?

אחרי חודשים ארוכים בהם ענף התיירות היה סגור והכי קרוב לנופש שהיה לנו היה שיחה עם סבתא בזום, הגיע הזמן לפתוח את התיירות הישראלית בחזרה. הפתיחה המחודשת מתחלקת לשני חלקים, תיירות פנים ותיירות חוץ. איך הולך להראות עולם התיירות מעכשיו?

תיירות פנים

עד עכשיו  הפגיעה הקשה ביותר של ענף התיירות הישראלי היה בגלל שסגרו את תיירות הפנים. אמנם, לפני חודשיים הייתה פתיחה מחודשת ששרדה לזמן קצר בלבד והותירה מעט אוויר לנשימה. אילת היא העיר התיירותית ביותר בישראל, הן מבחינת תיירות פנים והן מבחינת תיירות חוץ. כל ישראלי שחושב לצאת לנפוש בחו"ל בסופו של דבר מחליט להגיע לאילת, האווירה היא בינלאומית, אילת מלאת תיירים, יש בה נופים שלא תמצאו באף מקום אחר בארץ והמחירים נוחים לכל כיס. נכון לשבוע האחרון, תיירות הפנים חזרה לפעול במתכונת חדשה עליה נפרט בהמשך. את הנופש הבא שלכם אתם עושים לעיר המדבר – אילת.

תיירות חוץ

ענף התיירות מתבסס על תיירות פנים וחוץ, אחוזי התיירות משתנים מעיר לעיר, ערים כמו תל אביב חיים מתיירות חוץ, ואילו ערים כמו אילת מתבססים על אחוזי תיירות פנים וחוץ שווים. לאחרונה צצה בשורה אופטימית לתיירות החוץ, שכן איחוד האמירויות נפתח לטיסות. מצד אחד, אזרחים ישראלים רבים צפויים לבלות בחופשה הבאה שלהם בחו"ל, ומצד שני הצפי הוא שהביקוש לאילת יגבה בקרב אזרחי איחוד האמירויות.

מלונות באילת – איך פועלים?

כמו בכל ארץ בעולם, ענף המלונאות חייב לשנות את הסגנון שלו כדי להבטיח את בריאותם של הנופשים במלון. אם בעבר הביקוש עבור מלונות באילת היה גבוה ובחודשי הקיץ התפוסה הייתה מלאה חודשים מראש, הרי שעכשיו הביקוש יגדל יותר מכיוון שתפוסת המלון לא יכולה להיות בתפוסה מלאה בשל תקנות הקורונה. חשוב להדגיש, צוות המלון אחראי לשמירה מלאה של ההנחיות, אנו דואגים שלא לפגוע אפילו במאית באיכות החופשה שלכם, לא נחסיר דבר, רק ניתן דגש על שמירה על כל התקנות. מלונות באילת מאז ומתמיד היו יוקרתיים ומלאי הטבות, הדבר לא השתנה ולא ישתנה.

העיר אילת חיה ונושמת תיירות, חופי הים המרהיבים מחכים לכם לשוב אליהם, האטרקציות הימיות חמות מתמיד, לכל חובבי הטיולים, הנוף המדברי מעולם לא היה נראה צח יותר, עליכם רק לבחור מלון ולהגיע. בין אם מדובר על חודשי הקיץ או החורף, אילת היא עיר רב עונתית, גם בחורף תוכלו להנות מהטבות רבות ומאטרקציות חמות, מסעדות יוקרתיות והכל במחיר מיוחד של העיר אילת.

מה לגבי המחיר?

אמנם חווינו כולנו משבר לא פשוט, אך לא ניתן לזה לפגוע בצרכן הישראלי. זהו זמן הדדי של לתת ולקחת. מלונות באילת לא העלו מחירים בגלל משבר הקורונה על אף שהם נמצאים במשבר לא פשוט. כרגע, כל ישראלי צריך לזכור שכעת זה הזמן לדאוג לעסקים ישראלים.

קרדיט תמונה: depositphotos.com

אצלנו תקבלו את החבילות המשתלמות בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך